Strona Główna

Drukuj

Nowy wóz strażacki

Nareszcie jest !

 

Już od wczoraj (20 grudnia) Mogliśmy podziwiać efekt naszego wspólnego wysiłku, poświęconego czasu, ofiarności i zaangażowania wszystkich mieszkańców sołectw Wójcin i Andrzejów…

 

… O godzinie 1400 wołaliśmy was syreną naszego nowego samochodu. Przez resztę dnia ciągle ktoś przychodził zobaczyć to z czego jesteśmy tak dumni.

 

Chcemy podziękować wszystkim bez wyjątku i nie pominąć nikogo, każdy przyczynił się do zrealizowania naszego marzenia. Dzięki waszej ofiarności zebraliśmy 20 540zł które jak każdy już wie przyczyniły się w tym najbardziej znaczącym stopniu.

Lecz jakże moglibyśmy poprzestać na podziękowaniach, aby każdy o tym wiedział i nikt nigdy o tym nie zapomniał, na karoserii naszego wozu strażackiego widnieje informacja o tym ogromnym zaangażowaniu, wysiłku i poświęconemu czasu wszystkich nas którzy brali udział w tym długo wyczekiwanym samochodzie i  pokazaliśmy jedność w słusznej sprawie!

 

Kto jeszcze nie zdążył zobaczyć tego co wspólnie dokonaliśmy będzie mógł to zrobić w niedzielę (23 grudnia), samochód będzie wystawiony na zewnątrz, a komu marzną nogi na dworze i woli siedzieć w domu, już niebawem zobaczy zdjęcia na naszej stronie.

 

Jeszcze raz serdeczne dzięki i zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszej perełki Wójcina.

 

A to odnośnik do galerii ZDJĘCIA WOZU