Strona Główna

Drukuj

Zawody strażackie 2012

Dnia 8.07.2012 w Wójcinie odbyły się Gminne zawody strażackie seniorów. W to gorące popołudnie dzielnie zmagało się 5 drużyn męskich i 1 kobieca. Nasi chłopcy  starali się ze wszystkich sił, ale mistrzowie pozostali niepokonani.

Drużyna Kobieca wśród zajęła I miejsce, ponieważ nie miały innych przeciwniczek. Dziewczyny podczas swojej próby nie zdążyły podłączyć węża i przez chwile mieliśmy "miss mokrego podkoszulka" :D

Wśród męskich drużyn niepokonani zostali strażacy OSP Łubnice, lecz nikt podczas tych zawodów się nie poddawał i dawał z siebie wszystko. Wójcinowi zabrakło zaledwie 2-óch sekund aby zakwalifikować się do zawodów powiatowych. Drużyny zakończyły zawody na miejscach:

1 - OSP Łubnice

2 - OSP Dzietrzkowice

3 - OSP Wójcin

4 - OSP Kolonia Dzietrzkowice

5 - OSP Ludwinów

Wszyscy dobrze się bawili i dopingowali swoich faworytów. W trakcie trwania zawodów można było orzeźwić się chłodnym napojem i wszamać kiełbaskę.

Nikt się nie załamuje, bo następne zawody już za 2 lata. Solidnie się przygotujcie, a my już trzymamy kciuki.