Strona Główna

Drukuj

Uroczystość św. Floriana

Dnia 5 maja strażacy obchodzili dzień swojego patrona. Tradycyjne coroczne obchody zaczęły się mszą świętą o godzinie 17 w naszym kościele którą prowadził nasz ksiądz kapelan Zbigniew Króczyński. A po mszy …

 

… straż oraz zaproszeni goście skierowali się na strzelnicę Klubu Sportowego „Snajper” a niektórzy z miłą chęcią wsiedli na platformę która w tym właśnie kierunku zmierzała, gdzie poczęstowani byli kiełbaską i „napojami”. Doliczyliśmy się prawie 70 osób które tam świętowały, byli w tym strażacy czynni, wspierający oraz zaproszeni goście. Kiełbaska pyszna, towarzystwo wyśmienite, chyba tylko zbliżająca się w nocy burza sprawiła, że musieli już opuścić strzelnicę, lecz nie ma się czym przejmować, niejedna okazja się jeszcze trafi.

 

Zdjęcia z tego i innych dni można znaleźć w galerii.